Назад до новин

Звернення Президента ЄвроКооп Матіаса Фідлера з нагоди Великодня

Шановні кооператори!

Всі ми живемо у дуже важкі часи невизначеності. Пандемія коронавірусу кардинально змінила наше життя. Прийдешній Великдень нагадує, що ми повинні мати надію навіть у важкі часи. Сьогодні наші думки з тими, хто сильно постраждав від цієї кризи, хто втратив близьких людей або серйозно захворів.

У нинішній час кожен із нас повинен змінити свої звички. Хоча у Великодні дні поняття соціального дистанціювання переносити дуже важко, але це необхідно.

Ми дякуємо всім, хто допомагає подолати кризу. У споживчих кооперативах — це численні працівники, які постачають в магазини важливі товари, стоять за прилавками. Вони працюють безпосередньо з людьми, а тому ризикують здоров’ям значно більше за інших, тож заслуговують нашої поваги та визнання.

Ці часи показують, що споживчі кооперативи правильні у своїй філософії ведення бізнесу. Ми працюємо для людей — вони на першому місці! Зараз це стає абсолютно зрозумілим.

Тим не менш, наразі є багато сфер, де кооперативи не можуть працювати: мова про ресторани, універмаги, готелі. Ми сподіваємось, що ви подолаєте кризу і ми зможемо якнайшвидше повернутись до нормального життя.

З нагоди Великодня я хотів би побажати вам та вашим родинам здоров’я та миру. Ми значно сильніші перед викликами сучасності, адже активно співпрацюємо, єднаємося і долаємо ці виклики разом.

З кооперативними вітаннями,

Матіас Фідлер,

Президент ЄвроКооп