Назад до новин

Звернення Президента Міжнародного Кооперативного Альянсу Аріеля Гварко з приводу COVID-19

Дорогі колеги! Дорогі друзі!

У ці важкі часи я хотів би висловити свою солідарність всім членам ICA, зокрема тим, хто переживає болісний карантинний період.

Надзвичайна ситуація, в яку ми потрапили, та заходи, вжиті державними органами влади різних країн для запобігання поширенню Covid-19, є великим викликом для наших громад та кооперативів, які відіграють важливу роль у житті суспільства.

Для блага громад, ми всі повинні демонструвати розум та спокій, щоб не зіткнутися з ризиком для здоров’я, а також підтримати функціонування наших підприємств та діяльності.

Багато кооперативів вже реорганізували спосіб їх роботи. Офіси ICA зробили те саме. Я хотів би подякувати за зусилля, які ви доклали кожен на своєму робочому місці.

Зрозуміло, що ми адаптуємо свої дії відповідно до положень, передбачених компетентними органами, щоб найкращим чином сприяти захисту людей, як робимо це завжди.

У кооперативному русі ми знаємо, що досвід інших, заснований на таких цінностях, як повага, прислуховування до думки інших, співпереживання, взаємодопомога, добра воля, відповідальність, солідарність, громадянська позиція тощо, також є головним.

У кризових ситуаціях кооперативи завжди йшли вперед, діючи з холодним розумом, сміливо та рішучо. Сьогодні, завдяки притаманній їм солідарності, єдності та новаторському духу, вони продовжують генерувати потужні ідеї на благо всім.

Давайте продовжувати спілкуватися, обмінюватися відповідною інформацією, апелювати до відповідальності та сприяти кооперативному руху.

Бажаю вам сил і сміливості у цей неспокійний період.

Аріель Гварко,

Президент ІСА

попередня новина