Назад до новин

Звернення Президента Euro COOP Матіаса Фідлера з приводу COVID-19

Шановні колеги — кооператори, дорогі друзі!

Безпрецедентні обставини, що охоплюють континент, висунули нашу розгалужену мережу магазинів, аптек, автозаправних станцій та інших закладів на передній план у боротьбі проти COVID-19. Коли громади пристосовуються до нової реальності, споживчі кооперативи реорганізовують свою роботу, щоб підтримувати активну роль у повсякденному житті людей.

Ось чому я урочисто вітаю всіх тих, хто працює в мережах постачання вдень та вночі, щоб гарантувати безперебійне надання продукції та послуг для наших 30 мільйонів споживачів та мільйонів інших громадян по всій Європі. Наша багаторічна традиція та досвід служіння людям — це та місія кооперативного руху, яка, як ніколи раніше, може стати в нагоді у нинішній складний час.

Однак колективний успіх залежить від індивідуальних дій кожного. Я звертаюся до кожного громадянина з проханням робити покупки відповідально, це не дозволить позбавити першочергових потреб інших. Постачання товарів гарантоване, але дефіцит може бути наслідком непотрібної масової закупівлі. Разом ми турбуємось про свої сім’ї, друзів, сусідів, і маємо бути уважними до вразливих членів наших громад. Відповідальність та солідарність громади знаходяться у нашій ДНК, тому я впевнений у нашій єдності.

Наприкінці, я бажаю вам здоров’я, бути в безпеці та терпіння. Дозвольте мені звернутися до всіх із проханням дотримуватися офіційних рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та місцевих органів державної влади.

Із кооперативними вітаннями —

Матіас Фідлер,

Президент