Назад до новин

Зі світлим Христовим Воскресінням!

Членам споживчих товариств,

працівникам кооперативних організацій

і підприємств, ветеранам споживчої

кооперації України

 

Шановні кооператори, дорогі друзі!

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центральний комітет Профспілки працівників споживчої кооперації України вітають Вас зі світлим Христовим Воскресінням – святом, яке споконвіку символізує життєву силу, торжество істини та справедливості, знаходить глибокий і радісний відгук у наших серцях!

Пасхальні урочистості об’єднують усіх нас навколо давніх християнських цінностей – терпимості, любові до ближнього і милосердя. Великдень знову й знову дає можливість осягнути духовне зростання нашого суспільства та його моральне вдосконалення. Ми маємо повернути у наше життя гідність, братерство та повагу один до одного, це буде кращим свідченням нашої відданості заповідям Христовим та віри в неминучу перемогу добра.

Нехай у цей Великий День наші душі повняться відчуттям абсолютного щастя, чистої радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією. Кожна молитва нехай єднає нас з відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням.

Нехай Божа милість, взаємна повага та порозуміння допомагають усім нам у невпинному поступі до вершин духовності та надихають на добрі праведні справи на благо розвитку системи споживчої кооперації та всієї України.

Щиро бажаємо душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру і добробуту, злагоди, віри і щирої любові Вам та Вашим родинам.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

І. Л. Гороховський

Голова Правління Укркоопспілки

В. П. Левицький

Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України