Назад до новин

З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілки) і ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани,  шановні герої – переможці!

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілки) і ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України щиросердечно вітають Вас з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Цей славний і величний день – завжди буде нагадувати про силу і мужність, героїзм та незламну волю, про єдність у боротьбі з ворогом та відновленням справедливості, миру і спокою в світі.

Ціна Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій. Майже десять мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули у концтаборах та на примусових роботах, померли від тяжких ран у повоєнні роки.

Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки та діди за мирне небо над Батьківщиною та надану можливість наступним поколінням жити у вільній країні.

Шановні ветерани, щиро бажаємо Вам міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, достатку і злагоди в родинах, миру і квітучих весен над Україною!

Велич Вашого подвигу не підвладна часу – доземний Вам уклін!

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам!

Честь і слава живим героям! 

 І. Л. Гороховський

Голова Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

 В. П. Левицький

Голова ЦК Профспілки  працівників споживчої кооперації України