Назад до новин

«ВІСТІ…» ПРОДОВЖУЮТЬ ІНФОРМУВАТИ

За час, який минув з моменту оголошення карантину, кооперативна газета «Вісті…» не зупиняла свого виходу. Змінився хіба що режим підготовки матеріалів. Оскільки транспортне сполучення між населеними пунктами в країні припинене, стали неможливими й відрядження журналістів у регіони. Тому було прийнято рішення готувати матеріали в режимі онлайн, що дало назву навіть новій рубриці у газеті. Звернення працівників редакції до керівників, працівників споживчої кооперації ділитися із нами інформацією про те, як живе система у різних куточках країни в надскладних умовах карантину, спрацювало. За допомогою сучасних засобів зв’язку сьогодні редакційний портфель наповнюється матеріалами, які демонструють безцінний досвід роботи системи споживчої кооперації України в умовах надзвичайної ситуації, проблемами, роздумами, як виходити із кризи, яка вже охопила практично всі галузі економіки. Також ми публікуємо корисний і ефективний досвід від колег-кооператорів Європи і світу.

Без сумніву, з часом цей літопис, зафіксований на сторінках корпоративної газети «Вісті…», стане унікальною сторінкою в історії системи споживчої кооперації.

Із 16 квітня ДП «Преса» оголосило передплату на друковані видання на друге півріччя 2020 року. «Вісті…» — серед цих видань. Володіння корисною, правдивою інформацією, а також відчуття єдності і взаємодопомоги — важливі складові, які допоможуть вистояти нам усім у цей дуже не простий час.

Оксана Гуцул,

головний редактор газети «Вісті…»