Назад до новин

ВІДБУЛИСЯ ДРУГІ ЗБОРИ РАДИ УКРКООПСПІЛКИ ТРЕТЬОГО СКЛИКАННЯ

Вперше за історію споживчої кооперації України поважний форум проходив у режимі відеоконференції. Починаючи роботу зборів Ради, Голова Правління Укркоопспілки Ілля Гороховський зауважив, що такий формат — вимога сучасного пандемічного світу.

У залі приміщення Укркоопспілки в Києві зібралися лише ті учасники зборів Ради, які працюють в центральному апараті. Своїх колег з усіх регіонів України вони мали змогу бачити і чути з великого екрана. Варто відзначити, що робота в форматі відеоконференції, хоч і відбувалася вперше та ще й за такої великої кількості учасників, не викликала ніяких незручностей та застережень — усе відбувалося чітко, без затримок та технічних збоїв.

Головний акцент Порядку денного Других зборів Ради зроблено не просто на підведенні підсумків роботи Правління Всеукраїнської Центральної Спілки Споживчих Товариств Укркоопспілки за 2019 рік, а ще й на глибокому аналізі головних проблем сьогодення, які суттєво впливатимуть на роботу системи споживчої кооперації України.

— Незвичний формат проведення сьогоднішніх зборів Ради обумовив нас прийняти і нетрадиційний для таких заходів Порядок денний. Минулий рік з його здобутками й прорахунками, з яких ми зобов’язані зробити відповідні висновки, пішов в історію. І сьогодні, через півроку після його закінчення, перед споживчою кооперацією України постали нові проблеми та виклики, які потребують адекватних відповідей та рішучих дій, — наголосив Ілля Гороховський відкриваючи збори Ради.

У Доповіді Голови Правління Укркоопспілки Іллі ГОРОХОВСЬКОГО «Про завдання кооперативних організацій з подолання наслідків економічної кризи внаслідок пандемії COVID-19 та удосконалення організаційної структури системи споживчої кооперації України» виокремлено саме ті три питання, без врахування і вирішення яких система споживчої кооперації не зможе рухатися і розвиватися далі. Мова про наслідки кризи, викликаної пандемією коронавірусу, реформу адміністративно-територіального поділу та участь представників споживчої кооперації у місцевих виборах — усі вони глибоко проаналізовані у Доповіді Голови Правління Укркоопспілки.

Її головні тези викладені у газеті «Вісті…» № 32.

Відбулося обговорення Доповіді учасниками зборів Ради.

З усіх питань Порядку денного зборів Ради прийняті відповідні постанови.

Роботу Правління Всеукраїнської Центральної спілки споживчих товариств за звітний період визнано задовільною.

попередня новина