Назад до новин

ВIДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ГЕНЕРАЛЬНА АСАМБЛЕЯ EURO COOP

4 червня 2020 року через пандемію COVID-19 у режимі онлайн відбулася чергова Генеральна Асамблея Європейського співтовариства споживчих кооперативів (Euro Сoop).

На порядку денному Асамблеї стояли питання, які стосувалися діяльності Euro Сoop за попередній період. Учасники поважного форуму заслухали звіти Президента та Генерального секретаря, затвердили проєкт фінансового звіту за 2019 рік та бюджет і внески на наступний період.

На Генеральній Асамблеї була оприлюднена інформація про те, що національні споживчі кооперації Франції та Польщі виявили бажання стати членами Європейського співтовариства споживчих кооперативів і незабаром приєднаються до складу країн-членів Euro Сoop.
На рівні національних споживчих кооперацій ряду країн-членів Euro Сoop відбулися кадрові ротації. У зв’язку з цим на Генеральній Асамблеї Euro Сoop було розглянуто ряд важливих кадрових змін у її керівних органах. Зокрема, відбулися зміни у складі Президії та Правління, проведені проміжні вибори до керівних органів Euro Сoop.

Новими членами Президії стали Мар’яна Саарікоскі, представниця кооперативного руху Фінляндії та Андреас Коуміс – представник кооперації Кіпру. Членами Правління обрано Ало Іваска, представника кооперації Естонії та Герко Боєра, представника кооперації Нідерландів.

На посаду Першого Віцепрезидента було обрано Іллю Гороховського, Голову Правління Укркоопспілки.

попередня новина