Назад до новин

У Новий рік із новим торговельним закладом

«21-й пішов!» — так можна констатувати подію, що відбулася у Кам’янках Підволочиського району, а саме запуск чергового сільського маркету ритейлової мережі «ТеКо-Трейд». Відкриття закладу нового формату відбулося напередодні Нового року. На думку фахівців «ТеКо-Трейду», торгівля в селі нічим не повинна відрізнятися від обслуговування у містах.

Магазин у Кам’янках розташований обабіч траси Тернопіль — Хмельницький, що також відіграє неабияку позитивну роль у кількості покупців. Торговельна площа закладу невелика — 100 кв. м, однак на ній розташовано до тисячі найменувань товарів із залишками на 350 тис. грн.

Особливий акцент зроблено на товарах фреш-групи. У крамниці встановлений гриль, багатофункціональний кавовий апарат. До послуг відвідувачів термопот, в якому постійно є окріп, тож кожний бажаючий може зробити собі чай, бульйон чи локшину швидкого приготування тощо. А ще тут працює контактний гриль для приготування гарячих сендвічів.

Новинкою у Кам’янках стало використання сучасних технологій для реклами, інформування потенційних покупців поблизу закладу. На найближчій електричній опорі змонтували світлову вивіску з рухомим рядком, де показується рекламна інформація, час, атмосферний тиск та рівень радіаційного фону. Пристрій цей легкий в управлінні, інформацію на ньому можна редагувати чи змінювати за допомогою мобільного телефону.

За словами заступника голови правління Тернопільської обласної споживспілки Михайла Гуменюка, щоденний виторг закладу у перші дні роботи становить 22–25 тисяч гривень, що є досить непоганим результатом.