Назад до новин

У Хмельницькому в приміщенні облспоживспілки відкрили 4-зірковий готель Reikartz

У грудні 2020 року в Хмельницькому відбулося відкриття 4-зіркового готелю Reikartz, який розташувався в реконструйованій будівлі обласної споживчої спілки, що входить до системи COOP Україна. Готель знаходиться в історичному і діловому центрі міста, його архітектурний ансамбль виконаний в стилі класичної західноєвропейської архітектури. У декількох хвилинах ходьби від готелю знаходяться Хмельницька міська рада, Хмельницька обласна державна адміністрація, Хмельницька обласна філармонія та центральна площа міста – Майдан Незалежності.

Одними з перших гостей готелю стали кооператори-учасники Всеукраїнської партнерської зустрічі-2020 «Обмін досвідом у сфері диверсифікації векторів діяльності системи  споживчої кооперації Хмельницької області на базі готельної справи: подолання перешкод на шляху до змін, нові форми партнерства, перспективи». Серед учасників та доповідачів заходу були голова правління Укркоопспілки (COOP Україна) Ілля Гороховський, голова правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області Віктор Філіпчук, операційний директор мережі Reikartz Hotel Group Андрій Дема, виконавчий директор СЕО мережі Reikartz Hotel Group Андрій Магалецький.

У 2018 році у будівлі розпочався капітальний ремонт та реконструкція з надбудовою, після чого висотність об’єкту збільшилася з двох до чотирьох поверхів, а площа виросла на третину. Окрім цього, було вирішено змінити функціонал будівлі – з офісного центру вона перетворилася на готель Reikartz 4* Хмельницький. Партнером COOP цього разу став найбільший готельний оператор України – Reikartz Hotel Group.

Тепер готель пропонує гостям 79 номерів, 30 з яких вже доступні для бронювання, різних категорій: «Класик», «Стандарт», «Суперіор», «Люкс», два конференц-зали (в стадії будівництва), парковку на території готелю, а також стандартний для мережі Reikartz набір послуг: Wi-Fi, room service, щоденний сніданок по системі «шведський стіл». З липня 2020 року у складі готелю та для зовнішніх клієнтів працює концептуальний заклад мережі Reikartz Hotel Group – грузинський ресторан «Стумарі».

«Життя, а тим більш кризи, вчать всіх бути більш гнучкими, шукати нові підходи до організації кооперативного бізнесу», – відзначив під час партнерської зустрічі голова правління Укркоопспілки Ілля Гороховський.

«Ми раді, що знайшли в команді COOP надійного партнера, який не зупинив фінансування в такий складний для всієї країни момент, і завершив будівництво дійсно кращого готелю в місті. Відкриття Reikartz у Хмельницькому продовжує стратегію компанії Reikartz надавати послуги європейського гостинності у всіх обласних центрах України», – зазначив операційний директор Reikartz Hotel Group Андрій Дема.

«Диверсифікація діяльності споживчої кооперації Хмельниччини на базі готельної справи – це був водночас виклик для нас та перевірка на спроможність долати перепони на шляху до якісних змін. Формула успіху кооператорів Хмельниччини проста: досвід колег, фінансова підтримка пайовиків та Укркоопспілки, надійний партнер Reikartz Hotel Group і, як результат, флагманський готель рівня 4*. Вважаю, що спільними діями та єдністю в координації зусиль ми назавжди збережемо гасло для майбутніх поколінь кооператорів «Споживча кооперація є, була і буде», – впевнений голова правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області Віктор Філіпчук.

У складі системи СООР Україна вже функціонує низка готельно-ресторанних комплексів, зокрема «Козацька застава» у Кропивницькому, Vele Rosse в Одесі, «Дубовий гай» у Вінниці, «Тиса» в Іршаві. Ці заклади пропонуються європейський рівень комфорту проживання, харчування, надання розважальних туристичних та супутніх послуг, у тому числі інформаційних, побутових, посередницьких, послуги бізнес-центру, організації дозвілля. Діяльність готелів ґрунтується як на самостійному веденні бізнесу, так і на партнерських договірних взаємовідносинах.

попередня новина