Назад до новин

Тернопільській облспоживспілці 80 років: шлях служіння людям

Тернопільська облспоживспілка відзначила своє 80 річчя. І хоча самій споживчій кооперації області майже 115 років, облспоживспілка була першим організаційним утворенням, яке об’єднало і мобілізувало під одним крилом весь кооперативний рух.

До ювілею облспоживспілки тут прийняли рішення спорудити в Тернополі, біля кооперативної гуртівні, капличку на честь Архистратига Михаїла, яку освятили духівники УГКЦ на чолі з архієпископом та митрополитом Тернопільсько-Зборівським Василієм Семенюком. На її будівництво кошти офірували усі кооперативні організації і підприємства області. На цю знакову подію з’їхалися члени ради обласної споживспілки, ветерани споживчої кооперації, представники спілчанської громадськості, керівники райспоживтовариств та підприємств облспоживспілки.

Далі відбулося урочисте засідання з нагоди ювілейної дати, вшанування ветеранів споживчої кооперації, кращих працівників та святковий обід. Голова правління обласної споживспілки Михайло Лазар у своєму виступі зробив екскурс в історичне минуле спілчанського руху області, з вдячністю згадав відомих кооператорів, розповів про плоди їхньої праці у побудові кооперативної економіки.

Сьогодні споживча кооперація області виросла в потужну економічну структуру, яка займає гідне місце в соціально-економічному житті місцевої громади, входить до числа найкращих обласних споживспілок системи Укркоопспілки. Окрім реконструкції та технічного переоснащення діючих закладів у системі розпочали нове капітальне будівництво. Цього року споруджено сучасний сільський магазин у Заліщицькому райст, збудовано складське приміщення на 5 тис. кв. м на обласній гуртівні, заплановано будівництво ще кількох сільських крамниць.

Правління обласної споживспілки, президія обласної профспілкової організації щиро подякували кооператорам за сумлінну працю та вручили нагороди. Учасників урочистостей також вітали місцеві артисти.

Привітати земляків зі святом приїхав і перший заступник Голови Правління Укркоопспілки Володимир Левицький, який вручив високі кооперативні відзнаки і нагороди тернопільським кооператорам від Правління Укркоопспілки та ЦК профспілки працівників споживчої кооперації.

Михайло МАЗУР

На фото: Під час освячення каплички Архистратига Михаїла та урочистості заходи з нагоди 80-річчя Тернопільської облспоживспілки