Назад до новин

Створено перший онлайн-магазин у споживчій кооперації

21 грудня 2018 року на базі ТОВ «ТеКо-Трейд» розпочав свою роботу перший онлайн-магазин COOP у системі споживчої кооперації України, який також є першим та єдиним онлайн-магазином продуктів у м. Тернопіль. — На створення цього магазину нас надихнули декілька чинників, — розповідає директор ТОВ «ТеКо-Трейд» Тарас Богданець, — зокрема загальний тренд ринку із зміщенням продажів із офлайн-сегмента в онлайн, та стрімке зростання продажів у даному сегменті, яке перевищує 200% в рік.

Також ми вирішили скористатися можливістю зайняти цю нішу на ринку, оскільки бути першими — це завжди краще, ніж наслідувати когось, і нам вдалося це зробити. Врахували ми й той факт, що за нинішнього шаленого темпу життя людям важливо мати додаткові зручності, які дозволяють заощаджувати час і займатися іншими справами, допоки, наприклад, їхні покупки сформують і доставлять за вказаною адресою працівники онлайн-магазину. Тому і слоган нашого онлайн-магазину COOP — «Швидко та зручно!»

Для реалізації цього проекту ТОВ «ТеКо-Трейд» не залучало великих інвестицій. Порівняно із відкриттям традиційного магазину вони є в рази меншими. Натомість інтелектуальний ресурс був задіяний максимально, адже всі операційні процеси мають бути чітко налагоджені та відпрацьовані. Асортиментна вітрина онлайн-магазину COOP — це фактично всі товари існуючого супермаркету СOOP за тими ж роздрібними цінами, тільки візуально відображеними на сайті.

Тернопільські кооператори впевнені, що новий формат торгівлі буде успішним, і скоро в усіх областях України функціонуватимуть онлайн-магазини COOP. А поки що запрошують колег ознайомитись із новим форматом магазину за посиланням: www.coop.te.ua.

попередня новина