Страхова група ‘Ю.БІ.АЙ – КООП’

Історія АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» – це позитивна історія об’єднання двох компаній: відомої Страхової групи «Ю.БІ.АЙ» (бере початок з 2000 року) та страхової компанії системи споживчої кооперації України «Укоопгарант» (бере початок з 1997 року). З 2017 року Страхова група «Ю.БІ.АЙ – КООП» є не лише частиною системи, а й надійним партнером організацій і підприємств споживчої кооперації України.

Головний офіс Страхової групи UBI-COOP розташований у Києві, також по всій території України компанію представляють її 19 регіональних офіси та 44 офіси у районних центрах.

Серед головних завдань UBI-COOP особливо виокремлюється забезпечення підтримки кооперативного руху в Україні та забезпечення його учасників ефективним, прозорим та доступним страховим захистом. При цьому, страхова група надає послуги як юридичним особам, так і фізичним, тим самим забезпечуючи доступ до якісних страхових послуг кожного бажаючого.

UBI-COOP-страхування набуло членства у Міжнародній Федерації кооперативного та взаємного страхування ICMIF (Лондон, Великобританія), що є глобальним координатором кооперативного та взаємного страхування у світі, тим самим підтвердивши свою кооперативну ідентичність в світовому масштабі.

UBI-COOP є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), і стабільно має найкращі оцінки за критерієм якості і швидкості врегулювання страхових випадків, а також відсутності скарг.

За результатами 2017 року ріст страхових надходжень та страхових відшкодувань склав більш ніж 130%, що значно випереджає показники страхового ринку України.

Наприкінці 2017 року, за висновками незалежних рейтингових агенцій «Expert  Rating» та «Standard Rating»  Компанії було надано підвищений рівень рейтингу фінансової стабільності на рівні uaAA, що свідчить про високий рівень фінансовою стійкості у порівнянні з іншими українськими страховими компаніями.

Серед клієнтів «Ю.БІ.АЙ – КООП» є такі відомі компанії як Український інститут промислової власності («Укрпатент»), Укркоопспілка, Завод ім. Антонова, ХДЗ «Палада», Миронівський хлібопродукт, Укргазбанк, завод Авіакон, Волиньобленерго, Харківська ТЕЦ-5 та інші, що свідчить про високі стандарти у роботі страхової компанії.