Назад до новин

Річне послання Президента МКА

Шановні члени,

Рік добігає кінця. Час озирнутись назад і осмислити те, що відбувалося протягом останніх 12-ти місяців.

Час також подякувати усім вам. Без вашої постійної підтримки, ми не змогли б досягти того, до чого прагнули.  Я також хотів подякувати членам Правління за їх наполегливу працю, пристрасть до роботи і креативність. Це вселяло в мене впевненість у тому, що ми зможемо вистояти перед будь-якими викликами і скористатися усіма можливостями.

Я не буду зупинятися на наших минулих досягненнях, адже вони вже повністю відображені в нашому щорічному звіті. Але вважаю Міжнародну Конференцію в Кігалі за важливу подію 2019 року, яка зібрала разом тисячу делегатів з 80ти країн світу – кооператорів, кооперативних лідерів, дослідників, представників органів влади, голів організацій. Програма конференції вражала своїми можливостями обговорити роль кооперативного руху в досягненні цілей сталого розвитку. Дуже важливими були виступи, в яких йшлося про те, як цьому вже посприяв кооперативний рух. Я дійсно вірю в те, що наша конференція “Кооперативи для розвитку” дала нам ідеї, що надихають, а також нові перспективи.

У 2019 р. ми долали багато викликів, у тому числі й прагнули утвердити нашу ідентичність, розробляли нашу політику, домагались інституційного визнання, розширювали коло членів та партнерів, сприяли співробітництву між кооперативами, їх зростанню і розвитку, покращувати нашу видимість і комунікації, гендерну рівність, підтримували молодіжний рух.

І насамкінець, але не в останню чергу, ми заклали основи Стратегічного Плану МКА на 2020-2030 рр. І ми готові до майбутніх дій.

Перегортаючи сторінку календаря, ми пишемо нашу історію. Я вже знаю, що 2020 р. буде пам’ятним роком для МКA та для всього кооперативного руху.

Дійсно, у 2020 р. ми відсвяткуємо 125ту річницю МКA під час його 33го Конгресу. І м.Сеул у Південній Кореї — як символ поєднання традицій та інновацій — найкраще місце для цього. Користуючись нагодою, я знову щиро дякую нашим корейським господарям.

З 10 по 16 грудня 2020 р. ми поговоримо про ті кроки, які зробили засновники кооперативного руху. Всі наші події та розмови стануть своєрідним мостом із минулого у теперішнє, а також із теперішнього у майбутнє. Це допоможе поєднати нашу діяльність із минулими досягненнями, і надасть імпульсу рухатися уперед. Ця чудова зустріч обіцяє стати незабутньою.

Ще раз дякую вам за постійну підтримку і співпрацю. Очолювати Міжнародний Кооперативний Альянс — велика честь для мене. Давайте увійдемо у 2020 р. із гордістю за те, що ми досягли і натхненням зробити наступний рік ще більш неймовірним, поширюючи кооперативну ідентичність на світовому рівні.

Чекаю на зустріч із вами у Сеулі, бажаю чудових свят і щасливого Нового Року!

Aріель Гуарко
Президент МКА

 

наступна новина