Назад до новин

Привітання з Днем знань

Шановні педагоги та студенти!

Щиро вітаємо вас зі світлим і радісним святом 1 вересня — Днем знань та початком нового навчального року!

Найбільш очікуваним, з яскравими враженнями, новими переживаннями і надіями свято 1 вересня є для першокурсників.

Дорогі студенти!

Ви здійснили складний і відповідальний крок — обрали фах і кооперативний заклад вищої освіти як надійного партнера для здобуття якісної, актуальної освіти за обраною спеціальністю.

Щиро вітаємо першокурсників. Впевнені, що в університетах, інститутах і коледжах Укркоопспілки вам відкриється світ нових знань, цікавих відкриттів та закладеться основа успішної кар’єри.

Ваші викладачі, які щедро діляться своїми знаннями, мудрістю, добротою і людяністю, допоможуть досягнути високих результатів у навчанні, отримати практичні навички, необхідні у професійній діяльності, у подальшому дорослому житті. Велике спасибі вам, шановні педагоги, за щоденну напружену титанічну працю, професіоналізм, бездоганне виконання відповідальної освітньої місії, які сприяють зміцненню авторитету і конкурентоспроможності кооперативної освіти.

Традиційно в цей день в кооперативних закладах вищої освіти відбуваються святкові заходи, приурочені початку навчального року. Нехай цьогорічне свято знань, просвіти і науки несе добрий настрій в освітні заклади, кожну родину наших студентів! Бажаємо всім миру, наснаги у роботі, професійного зростання, успіхів у навчанні, нових перемог.

Щастя вам, міцного здоров’я, оптимізму та реалізації ваших найзаповітніших бажань.

З повагою

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України

попередня новина