Назад до новин

Привітання Президента Євро Кооп Матіаса Фідлера з Міжнародним днем кооперативів

Шановні кооператори!

З нагоди Міжнародного дня кооперативів — 2020 ми вітаємо усі кооперативи в Україні та їх членів. Цей рік — рік особливих викликів не просто для кожної людини, а й для кооперативів, як бізнесу. Та незважаючи на обмеження та ризики, викликані пандемією, співробітники магазинів працюють для людей і дбають про їх повсякденні потреби. Ми висловлюємо особливу повагу та подяку всім, хто забезпечує успішну роботу кооперативів.

Девіз Міжнародного року кооперативів — боротьба з кліматичними змінами. Кооперативи усвідомлюють свою відповідальність за довкілля, за спільноту громадян. Наша бізнес-модель базується на стабільності. Ми орієнтовані не на отримання прибутку в короткостроковій перспективі, а на те, щоб бути корисними нашим членам, загалом суспільству у довгостроковій перспективі для багатьох поколінь. Саме тому для нас важливі довгострокові зміни, такі як екологічні питання. Кооперативи підтримували і підтримуватимуть людей у боротьбі з кліматичними змінами.

Зробимо разом усе, аби наш спільний дім – Земля — залишався красивим, стабільним, придатним для життя наступним поколінням наших нащадків!

Матіас Фідлер,

Президент Євро Кооп