Назад до новин

Привітання Президента Кооперативів Європи Жан-Луї Банселя з Міжнародним днем кооперативів

Дорогі кооператори!

Останні кілька місяців громадяни та бізнес по всьому світу переживають небувалі наслідки спалаху COVID-19. Протягом всієї кризи кооперативи демонструють свою стійкість і солідарність. Однак, вони все ще стикаються з тривалим впливом пандемії, пов’язаним з економічними та соціальними потрясіннями.

Щоб подолати ці виклики, кооперативи мають дотримуватися своїх цінностей і як ніколи застосовувати принцип солідарності, який проявляється в турботі про членів та суспільство.

Будучи місцевими та інноваційними підприємствами, кооперативи розвивають міцний рух в області кліматичних змін та поновлюваних джерел енергії.

Незважаючи на діяльність кооперативів, їх досвід все ще недооцінений.

Поінформованість про кооперативи повинна базуватися на чіткому та практичному досвіді. Саме так, як його поширює Coop-Україна. Кооперативи Європи пишаються тим, що Coop-Україна є їх членом і цінує те, чого можна навчитися в українських колег. Разом ми посилюємо кооперативний рух для різних зацікавлених сторін. Нинішня пандемія лише підкреслює важливість боротьби з кліматичними змінами.

Солідарність — це ключ до успіху і лише разом із Coop-Україна кооперативний рух зможе заявити про себе в Європі та за її межами.

Бажаємо вам чудового та змістовного святкування нашого спільного кооперативного свята!

З кооперативними вітаннями — Жан-Луї Бансель,

Президент Кооперативів Європи