Назад до новин

Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств Укркоопспілки і ЦК Профспілки споживчої кооперації України з Міжнародним жіночим днем

Любі, прекрасні та незрівнянні жінки споживчої кооперації!

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств Укркоопспілки і ЦК Профспілки споживчої кооперації України щиросердечно вітають Вас із святом Весни, Ніжності і Кохання  – Міжнародним жіночим днем!

Це свято завжди приносить в наше життя яскраві кольори, тепло перших променів весняного сонця і віру у те, що усі негаразди будуть подолані, якщо мислити позитивно, діяти активно, любити віддано. Усе в житті робиться задля того, аби найкраща половина людства – жінки – почувалися захищеними, щасливими, натхненними,  коханими.

Приємно констатувати, що споживча кооперація України – це оаза жіноцтва, адже 69% її працівників саме жінки. А тому спільний успіх кооперативної справи у великій мірі залежить від професіоналізму, активності, ініціативності наших колег-жінок.

Дуже хочеться, щоб кожна жінка відчувала  силу любові, захоплення, підтримки – і у своїй родині, і у трудовому колективі. Щоб могла мріяти і втілювати свої задуми, щоб трудова кар’єра кожної була успішною, щоб у мирі, достатку, здоров’ї зростали діти, онуки, щоб взаєморозуміння і любов панували в родинах – усе це є головним рушієм того, щоб кожна жінка почувалася безмежно щасливою.

Нехай завжди довкола вас панують краса, кохання, ніжність, здоров’я, впевненість у завтрашньому дні. Нехай кожен день буде сонячним і теплим, щедрим на гарні новини, успішні справи, на нові відкриття, нехай обходять біль і втрати.

Ваша краса, любов, віра, жертовність не раз рятували цей світ. Врятує і нині!

Із святом, дорогі жінки!

З повагою та шаною,                                                                                               

 

І. Л. Гороховський

 Голова Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

В. П. Левицький

 Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України