Назад до новин

Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України з Днем знань

Дорогі студенти кооперативних закладів освіти! Шановні педагоги!

Прийміть щирі вітання з 1 вересня — Днем знань!

Знання — справжня сила, яка допомагає нам долати труднощі і досягати приголомшливих успіхів.

Цей святковий день знаменує собою початок нового навчального року і завжди вирізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Також 1 вересня — це підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу.

Традиційно в університетах, інститутах і коледжах Укркоопспілки свято супроводжувалося урочистими заходами, посвятами у студенти, на яких були присутні студенти та їхні батьки, друзі, викладачі та запрошені гості. Цьогоріч в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень формат проведення свята визначить кожний заклад освіти індивідуально. Впевнені, що всі керівники кооперативних закладів освіти, педагоги — творчі, винахідливі, оригінальні й мають своє нестандартне бачення проведення свята початку нового навчального року в креативному форматі.

Найбільш очікуваним свято 1 вересня є для першокурсників, які зрозуміли особливу важливість освіти і обрали шлях опанування та підвищення своїх майбутніх професійних навичок в кооперативних закладах вищої та фахової передвищої освіти.

Дорогі студенти! Нехай ваші кроки дорогою знань, здібності та наполегливість стануть міцною основою для досягнення мети у житті.

Глибока повага вам, шановні працівники освіти, за самовіддану працю, високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення створити якісну конкурентоспроможну кооперативну освіту.

Бажаємо всім миру, наснаги й оптимізму у помислах і справах, життєвої сили і енергії для досягнення успіхів у професійній діяльності, навчанні та нових перемог.

Міцного здоров’я вам, щастя, добробуту і родинного тепла.

З повагою —

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України