Назад до новин

Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центрального комітету профспілок працівників споживчої кооперації України з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим

Членам споживчих товариств,

Працівникам кооперативних

організацій і підприємств,

ветеранам системи Споживчої кооперації України

Шановні кооператори, дорогі друзі!

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центральний комітет профспілок працівників споживчої кооперації України щиро і сердечно вітають Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим.

Рік, що минає, ознаменувався для українських кооператорів проведенням звітно-виборної кампанії органів управління і контролю системи споживчої кооперації. Результати здійснення рішень загальних зборів членів споживчих товариств, конференцій райспоживспілок, з’їздів споживчої кооперації областей України підтвердили вірність консолідованих дій щодо реалізації головної мети системи – забезпечення економічних, соціальних та інших потреб членів споживчих товариств, а також дали напрямок подальшому вдосконаленню громадсько-господарської діяльності кооперативних організацій та утвердили демократичні засади управління споживчої кооперації України.

Цей рік збагатив усіх нас новим досвідом, згуртував і дав можливість не лише вистояти під натиском викликів сьогодення, а й створити належні умови для власного подальшого розвитку. Ми щиро дякуємо вам, шановні кооператори, за самовіддану та злагоджену роботу, оскільки своєю працею ви дійсно наближаєте позитивні зрушення в системі та даруєте впевненість у тому, що попереду нас чекає ще дуже багато плідних трудових буднів, які принесуть вагомі та реальні здобутки споживчій кооперації та Україні в цілому.

Тож, хай 2020 рік увійде у ваші оселі з добром і радістю, злагодою і достатком, з надією і натхненням для нових здобутків.

Нехай ці величні зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов, взаєморозуміння і повагу, а Різдвяна Зірка запалить у ваших серцях вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань.

Нехай світле свято Різдва Христового принесе у Ваш дім радість, затишок, добробут та Господнє благословення, а новий рік стане для всіх нас роком процвітання!

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!

 

Голова Правління Укркоопспілки

         

І. Л. Гороховський

Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України

В. П. Левицький