Назад до новин

Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центрального комітету профспілок працівників споживчої кооперації України із Новим Роком та Різдвом Христовим

Членам споживчих товариств,

Працівникам кооперативних

організацій і підприємств,

ветеранам системи Споживчої кооперації України

 Шановні кооператори, дорогі друзі!

 Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центральний комітет профспілок працівників споживчої кооперації України щиро вітають Вас зі світлими, радісними святами, які є для кожного із нас несуть віру у краще — із Новим Роком та Різдвом Христовим.

Ми прожили дуже важкий рік: пандемія коронавірусної хвороби, яка охопила увесь світ, примусила кожного задуматися над сенсом життя, над своїми вчинками, думками, діями, над своїм майбутнім. Сьогодні ми розуміємо – світ ніколи вже не буде таким, як раніше. Але це не означає, що на людство очікують лише біди і трагедії. У єдності наша сила – так звучить один із філософських постулатів кооперативного руху. Тож, об’єднавши зусилля, знання і вміння, ми обов’язково переможемо і хворобу, і усі негативні наслідки, які вона несе для нашого життя.

Бажання кожного жити у спокійному, справедливому, мирному світі обов’язково здійсниться. Бо ми прагнемо цього, ми усе робимо, щоб так було, ми молимося за це .

Почуття віри і оптимізму мають особливу силу в такі чудові свята, як Новий рік, Різдво Христове. Нехай в кожен дім, в кожну родину разом із святковим настроєм прийде здоров’я, достаток, успіх у всіх справах, бажання творити добро, досягати нових висот у професійній кар’єрі!

Нехай здійсниться усе задумане, а біди і незгоди обходять стороною кожного із вас, ваших рідних і близьких!

Щасливого нового року й веселих різдвяних свят!

Голова Правління Укркоопспілки

          

                                      І. Л. Гороховський

Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України

 

                                       В. П. Левицький

наступна новина