Назад до новин

Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центрального комітету Профспілки працівників споживчої кооперації України із Днем Незалежності України

Шановні члени та працівники споживчих товариств,

дорогі ветерани споживчої кооперації України!

Шановні співвітчизники!

 

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центральний комітет Профспілки працівників споживчої кооперації України щиро вітають вас із загальнонаціональним святом – Днем Незалежності України.

29 років ми живемо у незалежній державі. Ці роки були сповнені боротьби українців за розбудову своєї держави, за її демократію, могутність, впливовість на міжнародному рівні.  І хоча не завжди усе вдавалося, але шлях утвердження незалежної держави ніколи не буває легким. Головне, що усі ці роки ми не втрачали віри у свою державу, робили усе, аби вона відбулася. Неабияким випробуванням для жителів нашої країни стали роки, протягом яких із зброєю в руках ми знову захищаємо нашу незалежність. Віра у свою державу, любов до неї довели усьому світові  – Україна є, Україні бути!

Сьогодні ми розуміємо, що запорука державотворчого успіху ще й у суспільній злагоді, високій відповідальності та об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу рідної країни.

Нині перед кооператорами, які є активною частиною українського суспільства і завжди працювали на економічну міць нашої держави, стоять складні завдання: вистояти в умовах карантину, зберегти кадровий і виробничий потенціал, знайти правильні шляхи до нового етапу розвитку.  Ми сповнені віри, що разом здолаємо будь-які перешкоди на шляху для зміцнення системи споживчої кооперації та процвітання України.

З нагоди такого важливого державного свята для кожного жителя України, хочеться побажати всім міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях, злагоди в сім’ях, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього!

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Слава Україні!

І. Л. Гороховський

 

Голова Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

В. П. Левицький

 

Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України