Назад до новин

Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств і ЦК Профспілки споживчої кооперації України з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Прекрасні, чарівні, милі жінки споживчої кооперації!

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств Укркоопспілки і ЦК Профспілки споживчої кооперації України сердечно вітають Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це Ви робите наше життя і світ красивим, добрим, яскравим. Ваша присутність спонукає до шляхетних вчинків і високих справ. Кожна із Вас достойна вшанування, красивих поетичних слів, квітів від нас, чоловіків, щодня.

Ми цінуємо Вашу сумлінну та самовіддану працю на розбудову системи споживчої кооперації та рідної держави. Ми вклоняємося Вам, берегиням людського роду, за той родинний затишок і впевненість, які створює кожна із Вас.

Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, а довкола Вас панують любов і гармонія. Будьте завжди усміхненими, веселими, красивими, щасливими, здоровими та закоханими, сповненими надій та оптимізму. Досягайте своїх цілей легко і впевнено! Кохайте і будьте коханими!

Зичимо, щоб цей святковий день, як і кожен наступний, був сповнений радістю, дивами, приємними подіями, потрібними справами, а весна хай несе на своїх крилах щастя, душевний комфорт, добро!

Вічної Вам весни і молодості!

Зі Святом Вас!

З повагою і вдячністю,

І.Л. Гороховський, Голова Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

В.П. Левицький, Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України

попередня новина