Назад до новин

Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств і Центрального комітету Профспілки працівників споживчої кооперації України з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Членам споживчих товариств,

працівникам кооперативних організацій

і підприємств, ветеранам споживчої

кооперації України

Шановні ветерани, дорогі друзі!

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств і Центральний комітет Профспілки працівників споживчої кооперації України сердечно вітають ветеранів, усіх колег та їхні родини із Днем пам’яті та примирення та  з нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми, українці, із глибоким сумом схиляємо голови у пам’ять про наших співвітчизників, які віддали своє життя за мир, справедливість, волю, процвітання свого народу, виборовши перемогу над нацизмом. Ми дякуємо кожному, хто дійшов до Перемоги!

Війна 1941-1945 років залишила свій кривавий, болючий слід фактично на кожній родині жителів нашої країни. Тому кожен із нас, нині живущих, свято береже пам’ять і спогади про своїх рідних, хто у цій війні, виборов нам мирне, спокійне, щасливе життя.

Через 75 років ми пам’ятаємо той урок, який дав людству нацизм, пам’ятаємо яких людських жертв зазнала наша країна у цій війні!

На жаль, відходять у Вічність наші ветерани! Все менше лишається тих, хто воював на фронті, і в тилу, хто працював на потреби фронту, тих, хто як міг наближував ця Перемогу! І тим святіша наша пам’ять про кожного воїна.

Сьогодні гени наших захисників, наших переможців у Другій світовій війні над нацизмом, допомагають сучасним воїнам-патріотам мужньо і самовіддано захищати незалежність своєї країни на східному фронті! Ми обов’язково переможемо і у цьому двобої.

У ці дні ми згадуємо, ми пам’ятаємо, ми вклоняємося!

Мирного неба нашій Україні, процвітання і успішного поступу — бо саме за це воювали наші діди-прадіди, батьки у тій страшній війні!

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям!

Здоров’я і щастя кожній родині нашої України! Нехай ніколи не переривається зв’язок поколінь, той ланцюг історії, який пов’язує минуле і майбутнє! А пам’ять про ті часи  буде завжди з кожним із нас!

Ілля Гороховський

Володимир Левицький

Голова Правління Укркоопспілки 

Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України

 

наступна новина