Назад до новин

Привітання до Дня Незалежності України

Шановні члени споживчих товариств,

працівники і ветерани споживчої кооперації України!

Шановні співвітчизники!

 

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центральний комітет Профспілки працівників споживчої кооперації України вітають Вас із визначними для нашого суспільства святами Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

День Незалежності передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни. Цього дня, у серцях українців, серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи.

Україна і сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне майбутнє, а ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

Шановна кооперативна громадо, ми щиро вітаємо кожного, хто вніс і вносить сьогодні свій внесок в розвиток Системи споживчої кооперації та становлення процвітаючої, незалежної Української держави, хто своєю наполегливою працею та професіоналізмом розбудовує рідний край.

Зичимо Вам миру, доброго здоров’я, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях та віри в завтрашній день.

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Хай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Слава Україні!

І. Л. Гороховський

Голова Правління

Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

В. П. Левицький

Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України