Назад до новин

Львівському торговельно-економічному університету виповнилося 203 роки!

7 березня Львівський торговельно-економічний університет, найстаріший кооперативний та один із найстаріших торговельно-економічних закладів України та Центральної й Східної Європи, урочисто відзначав 203-ю річницю з часу заснування. На святкування завітали колишні викладачі, випускники, студенти, професорсько-викладацький склад і працівники університету.

Захід розпочався зі святкової Літургії для викладачів і студентів у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м.Львів), яку очолив капелан університету отець Роман (Довгань). Після завершення богослужіння в актовій залі головного корпусу відбулося урочисте засідання трудового колективу та студентів університету. З вітальним словом виступив ректор університету, професор Петро Куцик. Зокрема Петро Олексійович розповів про здобутки колективу за останній рік, сучасні виклики та перспективи розвитку навчального закладу. Також очільник університету побажав усім присутнім наснаги для творчої і плідної праці, для реалізації нових звершень та цікавих задумів.

Також з вітальним словом виступив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, відзначивши вагомі здобутки колективу університету за свою більш ніж двохсотлітню історію на благо громади Львова та України.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток і зміцнення кооперативної освіти та активну громадську роботу Подякою міського голови Львова нагороджено: доцента кафедри філософії і культури Якова Сислюка; директора Інституту економіки та фінансів, доцента Тамару Герасименко; завідувача кафедри господарського права та процесу, доцента Ярослава Музику; провідного фахівця відділу кадрів Надію Вентку. За видатні заслуги і сумлінну багаторічну працю на ниві кооперативної освіти було присуджено звання і вручено диплом Заслуженого професора Львівського торговельно-економічного університету професору кафедри фінансів, кредиту та страхування Ользі Білій.

За сумлінну працю, активну участь у громадському житті та з нагоди 203-ї річниці від дня заснування було нагороджено Почесною грамотою 22-х викладачів і співробітників університету. Грамотою університету відзначено понад 25 членів трудового колективу університету.

За успіхи у навчанні, активну участь у науковій роботі і громадському житті університету студентам вручено дипломи, нагрудні знаки та грошові премії: імені Олени Степанів — Габріеллі Надь, Наталії Лисенко та Тетяні Скляр; імені Петра Франка — Юлії Фарафоновій та Інні Москаленко.

Також відбулося вручення студентам іменних премій, заснованих викладачами та колективами кафедр університету. Крім того, понад 40 студентів із усіх факультетів за активну участь у науковій роботі і громадському житті були нагороджені грамотами.

Після завершення урочистих зборів відбувся святковий концерт за участі студентських колективів університету художньої творчості.

Прес-центр ЛТЕУ