Назад до новин

Літопису Рівненської споживспілки — 80 років!

20 грудня кооператори Рівненщини відзначили 80-річчя створення Спілки споживчих товариств.

На гостину до кооператорів Рівненщини завітали: перший заступник Голови Правління Укркоопспілки, голова ЦК профспілки Володимир Левицький, ректор Львівського торговельно-економічного університету Петро Куцик, партнери — представники холдингової компанії «Афіна-груп» генеральний директор групи компаній Сергій Зайков, директор підприємства «КоопТоргСервіс» Юлія Андрієнко та   директор Рівненської філії компанії Ірина Кот.

Піднесений настрій і хвилювання переповнювали спілчан, які з’їхалися із усієї області до кооперативного ресторану «Спорт».

Вітальним словом до присутніх на урочистостях звернувся голова правління Спілки споживчих товариств Рівненської області, заслужений працівник сфери послуг України Петро Бараш:

— За вісім десятиліть Рівненська обласна спілка споживчих товариств пройшла славний історичний шлях. Нам вдалося зберегти створену попередніми поколіннями матеріальну базу, яку ми нині активно модернізуємо, доводимо до конкурентного стану. Завдяки вам, шановні колеги, споживча кооперація Рівненщини є серед лідерів за основними показниками господарювання. Ми маємо непогані перспективи для подальшого розвитку. Я був у багатьох країнах світу і бачив, як кооперація об’єднує людей у різних куточках планети. Зрештою, нічого кращого, аніж наші цінності — «Взаємодопомога, демократія і мир» — світ ще не придумав. Кооператори ж, віддані загальній ідеї, випробувані часом і загартовані труднощами, — це наш золотий фонд.

У своїй промові перший заступник Голови Правління Укркоопспілки, голова ЦК профспілки Володимир Левицький подякував працьовитим рівнянам за якісну, високопрофесійну роботу та вручив почесні відзнаки Правління Укркоопспілки і ЦК профспілки кращим працівникам та ветеранам системи.

Невеликий історичний екскурс у своєму виступі зробив і голова ветеранської організації, заслужений працівник сфери послуг України Микола Мосійчук. Він щиро подякував кооператорам області за професіоналізм, витривалість та згуртованість; відзначив вміння берегти свої традиції, закладені багатьма попередніми поколіннями.

Вітали колег голова ревізійної комісії облспоживспілки Марія Вознюк, заслужені працівники сфери послуг України — голова правління Березнівського райспоживтовариства Катерина Чухрай та директор «Заготівельно-виробничо-збутового комбінату» Леонтій Примачок.

Привітав кооператорів Рівненщини із поважною датою ректор Львівського торговельно-економічного університету Петро Куцик. Багато приємних слів на адресу спілчан прозвучало того дня і від надійних партнерів — Сергія Зайкова, Юлії Андрієнко та Ірини Кот.

На завершення заходу Володимир Левицький та Петро Бараш привітали усіх кооператорів області з Новим роком та Різдвом Христовим, побажали міцного здоров’я, добробуту кожній кооперативній родині, Божого благословення та мирного неба.