Назад до новин

КОРДОНИ НЕ ЗАВАДА ДЛЯ ОБМІНУ ДОСВІДОМ

Делегація Єврорегіону «Дністер» на чолі з його головою Сергієм Татусяком взяла участь у роботі V Європейського конгресу місцевого самоврядування, який відбувся 8-9 квітня 2019 року в Кракові, Республіка Польща. До складу делегації Єврорегіону увійшов Віталій Кирилюк, перший заступник голови правління Вінницької облспоживспілки. Під час двох днів заходу його учасники обговорили роль транскордонного та міжнародного співробітництва, місцеві ініціативи та побудову спільного майбутнього.

Європейський Конгрес місцевого самоврядування є місцем зустрічі керівників місцевих органів влади, представників державних органів влади, науки та бізнесу. Гасло цьогорічного конгресу — «Місцеве самоврядування — разом до майбутнього». Сергій Татусяк, голова Єврорегіону «Дністер» та МГО «Україна—Польща–Німеччина», був модератором панельної дискусії «Транскордонні проекти як спосіб оживити соціальну і економічну співпрацю!». Під час обговорення він поділився досвідом роботи Єврорегіону та МГО «Україна—Польща–Німеччина» (МГО «УПН»), розвитку транскордонної співпраці та дієвості «народної дипломатії» на міжнародній арені. Окрім цього українська делегація облаштувала інформаційний стенд, де учасники Конгресу могли краще дізнатися про діяльність Єврорегіону «Дністер» та МГО «УПН».

Делегація Єврорегіону «Дністер» протягом двох днів брали активну участь в дискусійних панелях, присвяченим розвитку місцевого самоврядування, інвестиціям, освіті та туризму.

За сайтом Вінницької Споживспілки