Назад до новин

ДО ПОЛТАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ ВСТУПИЛО 200 НОВИХ СТУДЕНТІВ

У вересні 2020 року понад 800 осіб похилого віку стали студентами Університету третього віку Полтавського університету економіки і торгівлі, — повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» І.Гороховський, Голова Правління Укркоопспілки, до складу якої входить університет.

За його словами, Університет третього віку Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) розпочав свою діяльність у січні 2018 року. До першого набору увійшли 322 студенти у віці 55 років і старше, 1 вересня 2018 року їх було вже 450, а 1 вересня 2019 року — 629.

“Ми створили цей проєкт майже три роки тому, і виявилося, що він затребуваний. Там навчаються люди похилого віку (від 55 років і старше), які підтверджують сучасну тенденцію, що людина не повинна працювати за одним фахом все життя, що вона може змінити його в залежності від своїх бажань або вимог ринку. Такі студенти отримують необхідні знання для активної діяльності у сучасному світі, знову відчувають свою потрібність суспільству”, — сказав Ілля Гороховський.

Зараз в університеті для старших студентів викладають 20 спеціальностей. Серед найпопулярніших напрямів — комп’ютерні технології, здоровий спосіб життя, психологія, а також правовий захист, місцеві студії та іноземні мови. Освіта для таких студентів абсолютно безкоштовна, оскільки це просто соціальний проєкт Полтавського університету економіки і торгівлі.

За матеріалами агентства «Інтерфакс-Україна»