Назад до новин

80 років творчості, праці та досягнень

Нещодавно Львівський кооперативний коледж економіки і права відзначив 80 років своєї діяльності.

Історія навчального закладу розпочалася в далекому 1939 році, коли на базі єврейського кооперативного ліцею було закладено кооперативний технікум, що у роки незалежності України став кооперативним коледжем економіки і права. За свою довгу історію заклад підготував десятки тисяч спеціалістів різноманітних професій, переважна більшість яких вливалася у трудові колективи облспоживспілок, райспоживспілок, бізнесові структури та банківські установи. Є серед наших випускників депутати обласної, Верховної Ради України, службовці органів виконавчої влади.

Урочистості з нагоди ювілею коледжу відбулися 14 жовтня — в день Покрови Пресвятої Богородиці. Студентів, їхніх батьків, викладачів коледжу, ветеранів і працівників споживчої кооперації тепло привітала кандидат економічних наук, директор коледжу Наталія Зубко.

Тісний взаємозв’язок між студентами та викладачами було відчутно у спільному флешмобі. Захоплюючим став і виступ гостей — народного хореографічного ансамблю «Росинка», які потішили глядачів чудовими народними танцями. Серед його артистів була і студентка ЛККЕіП, лауреат пісенних фестивалів Людмила Суворова, вона вручила коровай голові правління облспоживспілки Михайлові Ванівському. Вітаючи кооперативне студентство, їх викладачів з достойним ювілеєм Михайло Михайлович подякував закладу за якісну підготовку кадрів для споживчої кооперації.

Кооперативний коледж займає провідні позиції в освітньому просторі серед технікумів та коледжів, успішно співпрацює із закладами ІІІ–ІV рівнів акредитації Львівщини та особливо зі Львівським торговельно-економічним університетом. Про це у своєму вітальному слові говорив професор, ректор ЛТЕУ Петро Куцик.

Потішили гостей свята виступи учасників художньої самодіяльності коледжу та ансамблю викладачів «Галичаночка». На «ура» пройшла презентація молодих поетів коледжу. Окрасою ж свята став виступ вокальної капели бандуристів «Ягілка», солістка — студентка коледжу Анастасія Назар.

Кращі викладачі й працівники закладу отримали нагороди правління облспоживспілки, президії обкому профспілки працівників споживчої кооперації та дирекції коледжу.

попередня новина